برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:66428740- 021

آدرس ایمیل:zomorodazma@gmail.com

نحوه پرداخت

تمامی کاربران و مشتریان مجموعه زمرد آزما میتوانند با داشتن هر گونه کارت بانکی عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت که به زودی فعال میگردد از طریق پرداخت وجه آنلاین هزینه جنس سفارش داده خود را پرداخت نمایند .

برای اطمینان بیشتر شما عزیزان پرداخت کارت به کارت نیز امکان پذیر میباشد شما مشتریان گرامی میتوانید وجه کالای خود را به شماره کارت

بانک ملت   6670-1961-3379-6104 بنام آقای حمزه زمردی  واریز نمائید و برگه پرداختی خود را به شماره موبایل  09353392987 تلگرام  یا وات ساپ نمائید 

نحوه پرداخت مجموعه زمرد آزما پیشنهاد میکند از طریق موبایل بانک و یا پرداخت درب منزل و پرداخت اینترنتی هزینه را پرداخت نمائید .

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق تصویر فیش واریزی را به شماره موبایل درج شده در متن بالا از طریق دو روش نامبرده ارسال نمائید.

در حال حاضر امکان پرداخت نقدی در محل، تنها در استان تهران امکان پذیر بوده و در صورت نیاز به دستگاه کارتخوان (POS) باید از قبل با تیم فروش زمرد آزما هماهنگ شود.

نکته 1- دستور پرداخت های بین بانکی پایا محدودیت جغرافیایی نداشته و در تهران و شهرستان ها و یا بین شهرهای مختلف کشور، در تاریخ سر رسید با یک سرعت ارسال می شود.

نکته 2- در حال حاضر خدمات دستور پرداخت بین بانکی پایا رایگان بوده و هیچگونه کارمزدی از مشتریان بابت صدور آن دریافت نمی شود.

       به زودی برای آسوده شدن خرید در زمرد آزما برای شما عزیزان، پرداخت آنلاین در سایت منظور میگردد.

جهت دریافت شماره حساب و کارت با استفاده از منوی ارتباط با ما در تماس باشید.

                                                                                                                         مستقیم از وارد کننده خرید نمائید.‏

‏                **  خدمتگذاری به شما موجب افتخار ماست  **

.این مجموعه آماده خدمت رسانی به عموم هموطنان گرامی ، سازمانها ، نهادها و دانشگاهیان محترم میباشد.

www.zomorodazma.com

نحوه پرداخت