برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 66428740 - 021

آدرس ایمیل: azmagostar@yahoo.com

متر لیزری لایکا - متر لیزری بوش

مجموعه زمردآزما وارد کننده عمده متر لیزری لایکا متر لیزری بوش در ایران می باشد و آماده همکاری با کلیه همکاران گرامی بصورت عمده می باشد. برای خرید متر لیزری و یا اطلاع از آخرین قیمت متر لیزری با شماره های زمردآزما تماس حاصل فرمائید.

متر لیزری لایکا متر لیزری بوش - متر لیزری (Laser Distance Meter)

متر لیزری لایکا متر لیزری بوش ابزاری فوق العاده دقیق برای تعیین فواصل و متراژهای مختلف میباشد. نحوه کار این دستگاه به این صورت  است که پرتو لیزر روی هدف تابیده شده و عمل محاسبه با خطای کمتر از 5/1 میلیمتر انجام میشود. برخی قابلیت های دیگر مترهای لیزری محاسبه مساحت، حجم ، فیثاغورس سطح و همچنین دارای شیب سنج نیز می باشد. در مدلهای مختلف مترها دارای کارت حافظه usb بلوتوث  بوده و همزمان امکان انتقال دیتا به لب تاپ یا پاکت پی سی و خروجی اتوکد را دارند.

متر لیزری لایکا متر لیزری بوش,متر لیزری لایکا, متر لیزری بوش,

لطفآ در خرید خود توجه ودقت داشته باشید که برخی شرکت ها و فروشگاهها  سود جوی چینی مترهای صوتی را که دقت پایینی دارند را با یک لیزر ادقام کرده و با شکل و شمایل مترهای لیزری تولید نموده اند. متاسفانه برخی فروشنده ها خواسته یا ناخواسته اینگونه مترها را بعنوان متر لیزری عرضه می کنند. به همین جهت توصیه میشود از خرید برندهایی که گمنام هستند خودداری نموده و قبل از خرید از طریق موتور جستجو گوگل  وب سایت های سازنده مترهای لیزری را شناسایی و در نهایت با اعتماد به فروشنده خرید نمائید. مترهای صوتی برد کم و دقتی در حد دسی متر دارند که برای امور مهندسی مطلقاً مناسب نیستند.
شرکت لایکا ژئوسیستم یکی از برترین سازندگان لوازم مهندسی و خصوصا مترهای لیزری می باشد که نه تنها در ایران بلکه در دنیا صاحب نام است. دقت بالا و طول عمر طولانی ادوات لایکا عاملی است که اکثر اشخاص و شرکت های پیمانکاری را به خرید محصولات لایکا ترغیب می کند. بردهای قید شده روی هر مدل مطلق نبوده و در شرایط مختلف کاری (میزان نور محیط ، درجه دما ، وجود ذرات ریز معلق در هوا و رطوبت) تغییر کرده و کاهش میابند. بردها واقعی بوده اما در محیطی ایزوله تست شده و بروی دستگاه درج گردیده است لذا توصیه می گردد در انتخاب مدل نسبت به برد مورد نیاز و همچنین نوع کاربرد (فضای داخلی یا فضای باز) دقت لازم مبذول گردد.
در ابزار جانبی متر لیزی میتوان به عینک لیزر، مناسب جهت رویت بهتر و تشخیص نقطه تابش نور متر لیزری در فواصل کوتاه و نور محیط و سه پایه نگهدارنده اشاره داشت. انواع متر لیزری ساخت شرکت لایکا و بوش سه پایه اصلی لایکا ساخت چین مدل TRI100 به همراه کیف برزنتی، جهت افزایش دقت در فواصل کوتاه و همچنین در بردها بالای 70 متر، استفاده از سه پایه اکیدا توصیه می شود. این سه پایه برای مدلهای X310, D510, D810 لایکا مناسب می باشد. البته میتوان از سه پایه های دوربین های عکاسی نیز استفاده نمود اما بایستی توجه داشت که سه پایه کاملا استوار و بدون لرزش باشد. همچنین حرکت افق و عمودی آن مانند مدل TRI100 به آهستگی یا باصلاح با حرکت ریز انجام شود. ارتفاع باز شده حداکثر 185 سانتیمتر و وزن 2 کیلوگرم. دارای تراز کروی و لوبیایی این سه پایه جهت استفاده برای تراز های لیزری نیز توصیه میشود.